Pozvání na 19. mezinárodní veletrh AMPER

Datum: 25.06.2017
  | 
Kategorie: Aktuálně
Dovolujeme si Vás pozvat na náš stánek na již 19. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER 2011, který se koná ve dnech 29. 3. - 1. 4. 2011 na výstavišti v Brně. Naše expozice se nachází v hale P, číslo stánku 137.
Co uvidíte v expozici ABE.TEC:

Osazovací automat M70 s dispenzovací hlavou pro nanášení pájecí pasty (tzv. 2v1), páskové podavače (30 ks různých velikostí), vibrační tyčový podavač pro IO v tyčích, strip podavače - pro nastříhané pásky se součástkami, bulk podavač - pro volně sypané součástky, JEDEC TRAY podavač pro platíčka s IO a další příslušenství.
Zařízení je možné po veletrhu odkoupit a to s 10% slevou na základní stroj s dispenzerem!!!

Přetavovací pec (reflow) MR260 se třemi zónami ohřevu a jednou zónou chlazení užívající recirkulace horkého vzduchu k dosažení přetavení – konvekční systémy. Za použití konstantního, dostatečného ohřevu a velké variability velikostí desek bude dosaženo teploty přetavení se stejným teplotním profilem. Přetavovací pec je řízena vlastní řídící jednotkou a grafickým prostředím. Díky jedinečnosti jednotky nejsou zde potřeba žádné aktualizace operačního systému. Toto zařízení je již prodáno!

Osazovací poloautomat MM600 poloautomatické osazovací zařízení pro SMD součástky, včetně dávkování lepidla a pájecí pasty na desky s plošnými spoji. Snadnost a přesnost operací je umožněna systémem ACCUPLACE s optickým indikátorem. Umí zpracovat volně sypaný materiál stejně jako napáskované součástky. Vnější CAD data mohou být převedena do osazovacích dat. MM600 je zejména vhodný pro malou a prototypovou výrobu.

AOI - BE InspectionBox !!! Novinka !!! AOI – BE je automatický optický systém je určen pro kontrolu DPS krátkých a středních sérií a prototypů. Systém pracuje na principu porovnání DPS – téměř bez programování (učící čas je <10 minut). Kamera má vysoké rozlišení s hloubkou ostrosti 50 mm.

Optické systémy v HD rozlišení pro kontrolu DPS a BGA. vysoce pružný obrazový mikroskop ke snadné a spolehlivé vizuální kontrole pájených spojů pouzder BGA, µBGA, CSP a lícních čipů. Nahradíte-li objektiv BGA standardním zoomovacím objektivem, jenž je součástí dodávky, změní se Flexia na obrazový mikroskop s vysokým rozlišením, umožňující vizuální kontrolu osazených DPS, pájky, plošek, vrypů, součástek atd.

Ergonomický průmyslový a antistatický nábytek. Výrobky TRESTON splňují požadavky mezinárodních norem IEC 61340-5-1. Výrobky ESD vyhovují požadavkům čistých prostor, a splňují požadavky mezinárodní normy EN ISO 14644-1 třída 7.

Pájecí a odsávací technika. Stanice japonského výrobce Hakko pro ruční pájení představují kompletní nabídku pájedel od nejjednodušších analogových stanic s klasickým hrotem a samostatným topným článkem až po digitálně řízené stanice s kompaktním hrotem zajišťujícím dokonalý přenos tepla do pájeného spoje při pájení.V oblasti odsávání zplodin zastupujeme společnost Bofa Ltd, která dodává odsávací systémy do různých odvětví po celém světě.

Odizolovávací zařízení a testování kabelových svazků. Společnost Nitronic AG je výrobce průmyslového zboží, které je celosvětově rozšířeno. Je zaměřena na vývoj a výrobu inovativních zařízení pro odizolování koaxiální kabelů. Značka NItronic je jednoznačně špičkou ve svém oboru a v některých parametrech nemá konkurenci. Nabídku uzavírá tester kabelů a kabelových svazků. Zařízení je jediné svého druhu na českém a slovenském trhu. Tester je vybaven výkonným softwarem pro ISO certifikovanou výrobu. Výrobcem testeru je společnost ABE.TEC s.r.o. Tester pracuje s PC nebo bez něj.

Vysoce kvalitní kleště Schmitz

Naši techničtí specialisté budou připraveni představit Vám jednotlivá zařízení a odpovědět na všechny Vaše dotazy. Těšíme se na setkání s Vámi.

Kolektiv společnosti ABE.TEC, s.r.o. (+420 466 670 035)

19. mezinárodní veletrh AMPER

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace