Služby v antistatice

ABE.TEC s.r.o., Inspekční orgán č. 4065, akreditovaný Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. je oprávněn provádět inspekce ESD vlastností jednotlivých předmětů. Inspekční orgán provádí vlastní inspekci dle akreditovaného postupu, který vychází z norem řady ČSN EN 61340.

Nabízíme kompletní služby pro EPA prostory v souladu s požadavky normy ČSN EN 61340-5-1, ed.3.

Služby zahrnují  dodávku materiálů, dodávku a instalace strojního a měřicího zařízení a celkového ESD vybavení pracovišť včetně turniketů, audity a akreditované ověření  ESD vlatností předmětů, posouzení funkčnosti ESD vnitropodniková dokumentace a celkové poradenství v oblasti antistatiky.    

Nabídka dalších služeb

Akreditované služby v ESD

ABE.TEC s.r.o., Inspekční orgán č. 4065, akreditovaný Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. je oprávněn provádět inspekce ESD vlastností předmětů. Inspekční orgán provádí inspekci dle akreditovaného postupu, který vychází z norem ČSN EN 61340.

Neakreditované služby v ESD

Jedná se o nestrannou a komplexní kontrolu funkčnosti zavedeného systému ESD, funkčnosti všech ochranných prvků ESD (podlahové krytiny, pracovní místa, stroje, balení atd.) a vyhodnocení k požadavkům normy ČSN ES 61340-5-1 ed.3, případně s požadavky vnitropodnikové směrnice zákazníka.

Projekty a poradenství v ESD

Projekty a poradenství v oblasti ESD, dodávka a instalace ESD vybavení pracovišť včetně turniketů se zárukou plnění normy ČSN EN 61340-5-1 ed.3, dodávka a pokládka antistatické podlahy se zárukou požadavků normy a získání certifikátu od akreditovaného Inspekčního orgánu. Posouzení funkčnosti ESD vnitropodnikové dokumentace.

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace