Testy ESD výrobků

Na trhu je mnoho výrobků, různé kvality, různé ceny. Provedli jsme testy několika z nich.
Datum: 25.06.2017
|
Kategorie: Testy výrobků

Vliv UV záření na vlastnosti ESD podložek na pracovních stolech (102)

Květnové měsíční téma volně navazuje na test mechanické odolnosti ESD podložek a rohoží používaných na pracovní stoly a podlahu, kdy jsme porovnávali různé typy ESD lin pomocí zvolených zátěžových zkoušek. Tentokrát jsme se rozhodli otestovat stálost ESD vlastností podložek na pracovní povrchy při působení ultrafialového záření.
Datum: 25.06.2017
|
Kategorie: Testy výrobků

Přípravky pro údržbu ESD rohoží (103)

Vodivé nebo disipativní rohože by měly být instalovány v dílnách a moderních laboratořích pro mikroelektronický průmysl, jako je výroba elektronických polovodičových prvků, elektronických počítačů, elektronických komunikačních zařízení a integrovaných obvodů atd., aby se zabránilo poškození, způsobenému statickou elektřinou.
Datum: 25.06.2017
|
Kategorie: Testy výrobků

Sedadlo jako efektivní prostředek pro uzemnění personálu

Snažíme se ověřit citaci z normy: „sedadlo může být efektivním prostředkem pro uzemnění personálu, jestliže lze nalézt spolehlivý způsob pro vytvoření dostatečného propojení mezi osobou a sedadlem.“
Datum: 25.06.2017
|
Kategorie: Testy výrobků

Porovnání kvality běžně dostupných náramků (101)

Na základě různých cenových hladin zdánlivě stejně vypadajících ESD náramků od různých dodavatelů na našem trhu bylo přistoupeno k analýze jejich vlastností. Pozornost byla věnována počtu vodivých vláken vetkaných v pásku, kvalitě těchto vláken a konstrukci kovové nebo plastové svorky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace