Prostory EPA

EPA prostor se řídí požadavky ČSN EN 61340-5-1 ed.3 Elektrostatika a normami pro bezpečnost obsluhy a ochranu před nebezpečným dotykovým napětím. Schéma a popis EPA prostoru je součástí firemního předpisu pro práci s elektrostaticky citlivými součástkami.

EPA prostoryVyhovující vybavení je jedním z nejdůležitějších aspektů při konstrukci vyhrazeného prostoru EPA. Je třeba zdůraznit, že kromě norem řady EN 61340 Elektrostatika musíme při konstrukci vyhrazeného prostoru dodržet normy pro bezpečnost obsluhy a ochranu před nebezpečným dotykem živých a neživých částí. Schéma nebo popis konkrétního EPA prostoru by měly být součástí firemního předpisu pro práci s elektrostaticky citlivými součástkami.

Dokonale vybavené pracoviště je neúčinné, pokud není obsluhou správně používáno. Zřízení ochranných opatření je poměrně ekonomicky náročné, zatímco správné používání prakticky nic nestojí. Je třeba pouze používat ochranné prostředky a dodržovat zásady pro práci ve vyhrazeném prostoru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace