Vedoucí pracoviště

Datum: 25.06.2017
  | 
Kategorie: Personál pracoviště
Vedoucí pracoviště, ať už se nazývá mistr, supervizor nebo výrobní manager, je jednou z hlavních osob celého systému antistatické ochrany.

Na vedoucím pracoviště závisí, jak jsou zásady práce s elektrostaticky citlivými součástkami a pracovní postupy dodržovány. Je v denním styku s výrobními pracovníky, řídí a kontroluje jejich činnosti. Měl by zodpovídat za dodržování norem a předpisů. Nemusí být nutně specialistou na problematiku ESD, ale spíše dobrým managerem a psychologem. Jeho právem by mělo být stanovit formu nápravného opatření při porušování technologické kázně výrobními pracovníky, pokud to nestanoví firemní předpisy standardně. Měl by úzce spolupracovat s koordinátorem pro ESD a pomáhat mu při zavádění nových opatření. Také je vhodné znát zpětně jeho názory a připomínky a zařadit ho mezi pracovníky, kteří se vyjadřují ke koncepci zavádění a rozvoje systému ochrany elektrostaticky citlivých součástek.


Školení z oblasti antistatiky


e-Shopy a doplňující informace


soldering.cz

Ke stažení

fotografie

video
.

Exkluzivně v nabídce

ESD dílenské stoly a nábytek

ESD inspekce
.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace